Zdrowe odżywianie to nie tylko lepsze samopoczucie, ale także piękna sylwetka i energia do działania, dlatego warto wprowadzić je do swojego życia! Jeśli chcesz zmienić swoją dietę, ale nie wiesz, jak to zrobić chętnie Ci w tym pomożemy. Jadłospis bezglutenowy pdf powstał z myślą zarówno o osobach, które go nie tolerują, jak i o tych, które źle się czują po jego spożyciu. Został ułożony tak, aby z zawartych w nim przepisów można było przygotować smaczne i zdrowe dania zawierające odpowiednią ilość składników mineralnych.

Jadłospis diety bezglutenowej

Doskonale wiemy jak ważna jest zbilansowana dieta, dlatego też wszystkie dostępne w naszej ofercie przepisy pdf przygotowywane są przez specjalistę. Podczas ich tworzenia wzięliśmy pod uwagę nie tylko walory smakowe, ale również wygodę ich przygotowywania. Oznacza to, że tworzenie potrwa jest dosyć proste i co najważniejsze nie zajmuje wiele czasu, dzięki czemu będzie doskonałą opcją również dla zapracowanych.

dieta bezglutenowa jadłospis pdf

Zamawiając jadłospis bez glutenu w wersji pdf do wyboru masz trzy różne pakiety

  1. Mini: to oferta, w ramach której otrzymasz przepisy na śniadanie, obiad oraz kolację w aż 3 różnych wariantach i po trzy propozycje dań do każdego posiłku. Takie rozwiązanie sprawia, że możesz dowolnie wybierać na co masz ochotę, bez konieczności ograniczania się do jednego przepisu.
  2. Standard: to idealna opcja dla osób, które szukają urozmaiconej diety, ponieważ pakiet standard obejmuje, podobnie jak Mini trzy posiłki oraz aż pięć różnych propozycji dań do każdego z nich.
  3. Premium: to najszersza oferta i z pewnością odpowie na potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Tworzony w jej ramach jadłospis bezglutenowy zawiera bowiem aż siedem różnych propozycji dań do każdego z trzech posiłków.

Jak widać wybór jest bardzo duży, dlatego z pewnością wybierzesz spośród nich idealny jadłospis bezglutenowy pdf w atrakcyjnej cenie – Mini 99 zł, Standard 159 zł oraz Premium 219 zł. Oferowane przepisy pozwolą ci tworzyć smaczne i zdrowe dania, a Ty przekonasz się, że dieta pdf naprawdę może być smaczna.

jadłospis bez glutenu

Co jeszcze oferujemy?

Staramy się jak najlepiej odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów, dlatego też poza jadłospisem całkowicie bezglutenowym, możemy zaproponować taki, który wyklucza jedynie kilka poszczególnych zbóż, pozostawiając w nim, np. stare odmiany pszenicy, takie jak orkisz czy też samopasza. Taka różnorodność pozwala nam w pełni odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów.

Dieta bezglutenowa jadłospis pdf – dlaczego warto zamówić?

Przede wszystkim dlatego, że to doskonały sposób na zmianę złych nawyków żywieniowych. Początki nigdy nie są łatwe i ciężko jest samodzielnie dobierać odpowiednie składniki oraz porcje, dlatego też jadłospis pdf Ci w tym pomoże. Jednak to nie jedyna zaleta, kupując dietę bezglutenową nie musisz się zastanawiać co przygotować na śniadanie, obiad lub kolacje, ponieważ masz do dyspozycji gotowe pomysły. Dodatkowo, wszystkie formalności, w tym analizę żywieniową przeprowadzamy online, dzięki czemu oszczędzasz sporo czasu i możesz skorzystać z naszej oferty bez wychodzenia z domu.

Zamów jadłospis diety bezglutenowej już teraz!

3 posiłki
3 propozycje dań
do każdego posiłku

99 zł

mini

3 posiłki
5 propozycji dań
do każdego posiłku

159 zł

standard

3 posiłki
7 propozycji dań
do każdego posiłku

219 zł

premium

 

Działamy na terenie całej Polski

Sprawdź także inne nasze jadłospisy

Jadłospis wegański | Jadłospis wegetariański | Jadłospis ketogenicznyJadłospis diety oczyszczającej detoks