Szczupła sylwetka to marzenie wielu osób. Aby jednak zredukować tkankę tłuszczową, nie wystarczą tylko ćwiczenia fizyczne. Ważne jest również stosowanie odpowiednich zasad żywieniowych. Jeśli pragniecie Państwo zrzucić zbędne kilogramy w szybkim czasie, warto zastosować jadłospis ketogeniczny. Jest to specjalna dieta w formie PDF-a układana przez naszych specjalistów ds. żywienia, która pomaga osiągnąć w zdrowy sposób wymarzoną figurę.

Jadłospis ketogeniczny w PDF-ie – dla kogo?

Zastanawiacie się pewnie Państwo, na czym polega ten rodzaj żywienia i kiedy warto się na niego zdecydować. Celem stosowania tej konkretnej diety jest osiągnięcie stanu ketozy, czyli momentu, w którym organizm najbardziej efektywnie spala pokłady zgromadzonego tłuszczu. Stosując jadłospis eliminujący nadmiar spożywanych węglowodanów można doprowadzić do zmian w metabolizmie, które będą powodowały zdrową redukcję masy ciała (nawet do 1 kg tygodniowo), bez napadów tzw. wilczego głodu. Dieta ketogeniczna w PDF-ie jest zatem polecana osobom pragnącym schudnąć, chętnie sięgają po nią też sportowcy i kulturyści. Bardzo często stosuje się ją również jako wspomożenie terapii padaczki lekoopornej (w tym celu została wymyślona w latach 20. XX wieku) i innych rodzajów encefalopatii, choroby Parkinsona, Alzheimera czy różnych postaci autyzmu.

dieta ketogeniczna jadłospis pdf

Jadłospis w diecie ketogenicznej, czyli jedzcie tłuszcz i spalajcie tłuszcz

Opracowane przez nas menu w PDF-ie składa się z takich produktów, które dziennie dostarczają organizmowi 75% tłuszczu, 20% białka i 5% węglowodanów. Jest to proporcja polecana przez specjalistów w zakresie żywienia, umożliwiająca bezpieczne zrzucanie wagi. Jadłospis diety ketogenicznej w PDF-ie to przepisy na dania oparte na zdrowych tłuszczach nienasyconych. Przygotowujemy takie menu, które zawiera dużą ilość drobiu, mięsa ryb, orzechów, pestek i nasion, czyli produktów bogatych w kwasy omega 3 i 6, a także jaj i odpowiedniej ilości warzyw, będących źródłem cennych witamin i minerałów.

przykładowy jadłospis diety ketogenicznej

Dieta ketogeniczna – jadłospis PDF w wersji Mini, Standard, Premium

Jeśli chcielibyście Państwo zmienić swoje menu na niskowęglowodanowe, a nie macie odpowiedniej wiedzy z zakresu technik żywienia, polecamy nasze jadłospisy w formie PDF-a. Są one opracowywane pod okiem specjalistów i dopasowane ściśle do Waszych potrzeb. W formularzu pytamy Państwa m.in. o to jakie efekty chcecie osiągnąć, czy jesteście uczuleni na któryś z produktów, a także obliczamy najbardziej optymalną kaloryczność na podstawie podanych parametrów. Możecie wybrać jeden z trzech pakietów różniących się liczbą propozycji dań: mini, standard, premium. Każdy jadłospis diety ketogenicznej zawiera przepisy umożliwiające przygotowanie trzech pysznych, zbilansowanych posiłków. Wysyłamy je na maila w formie PDF-a, więc możecie rozpocząć dietę bez wychodzenia z domu!

Ze względu na poważne zmiany metaboliczne zachodzące w organizmie w czasie stosowania diety ketogenicznej, w przypadku poważnych problemów zdrowotnych zalecamy skonsultować chęć wprowadzenia zmian żywieniowych z lekarzem.

Zamów jadłospis diety ketogenicznej już teraz!

3 posiłki
3 propozycje dań
do każdego posiłku

99 zł

mini

3 posiłki
5 propozycji dań
do każdego posiłku

159 zł

standard

3 posiłki
7 propozycji dań
do każdego posiłku

219 zł

premium

 

Działamy na terenie całej Polski

Sprawdź także inne nasze jadłospisy

Jadłospis wegański | Jadłospis wegetariański | Jadłospis bezglutenowyJadłospis diety oczyszczającej detoks