Zdrowe odżywianie to podstawa, to właściwa dieta odpowiada za nasze dobre samopoczucie, dodaje energii i pozwala zadbać o ładną sylwetkę. Coraz większa świadomość sprawia, że wiele osób rezygnuje z przetworzonych produktów. Często jednak przez brak pomysłów lub trudność obliczenia odpowiedniego zapotrzebowania kalorycznego szybko rezygnuje ze zdrowego jadłospisu. Tutaj przychodzi z pomocą specjalnie przygotowana dieta wegańska na tydzień w formie pdf.

Wegański jadłospis odchudzający

Utrata zbędnych kilogramów, a także pozytywny wpływ na środowisko to tylko niektóre z zalet jakie niesie dieta wegańska. Jadłospis przygotowany jest w oparciu o składniki roślinne, takie jak ciecierzyca, tofu, mleko migdałowe i wiele innych produktów zarówno sezonowych, jak i tych mniej popularnych. W pełni wykluczone zostały z niej mięso i ryby, również te w formie przetworzonej, a także nabiał oraz jaja. Mimo tego przepisy są ciekawe i urozmaicone, dzięki czemu z pewnością w przygotowywanych potrawach nie zaznasz nudy.

dieta wegańska jadłospis

Jadłospis wegański – jak to wygląda w praktyce?

Każdy klient decydujący się na zamówienie przepisów otrzymuje je online w formie pdf. Takie rozwiązanie jest bardzo wygodne i szybkie. Cały proces zamyka się w trzech krokach, gdy już wybierzesz jadłospis wegański na tydzień musisz podjąć decyzję odnośnie pakietu.

  1. Mini: w ramach którego otrzymasz aż trzy propozycje jadłospisu na śniadanie, obiad i kolację. Dzięki czemu Twoja dieta będzie różnorodna, a decyzja odnośnie tego co zjesz zależeć będzie od Ciebie – do wyboru masz aż trzy warianty śniadania, obiadu oraz kolacji.
  2. Standard: podobnie jak w pakiecie mini dostajesz jadłospis na śniadanie, obiad i kolację, z tą różnicą, że na każdy posiłek otrzymujesz propozycję nie trzech, a aż pięciu różnych przepisów. W ten sposób możesz dowolnie wybierać co przyrządzić w danym dniu.
  3. Premium: to aż siedem propozycji śniadań, obiadów i kolacji, dzięki czemu przez cały tydzień możesz jeść coś innego na każdy posiłek. Ta opcja doskonale się sprawdzi, jeśli cenisz sobie różnorodność, lubisz gotować i szybko się nudzisz.

Ostatni krok do zamówienia planu żywieniowego w wersji pdf to wypełnienie formularza, to właśnie wtedy musisz podjąć decyzję odnośnie tego czy dieta wegańska ma być tradycyjna czy odchudzająca, a także podać jeszcze kilka informacji, które będą kluczowe podczas tworzenia spersonalizowanych przepisów w formie pdf. Zamówienie powinno dotrzeć w Ciągu 5 dni roboczych (od zaksięgowania wpłaty).

dieta wegańska jadłospis na cały tydzień

Dlaczego warto wypróbować dietę wegańską?

Wegański jadłospis odchudzający na cały tydzień to doskonały sposób na podjęcie zmian w swojej diecie. Bez względu na to czy szukasz pomysłów na nowe przepisy, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z weganizmem to doskonały sposób na zmianę nawyków i sylwetki na lepsze. Efekty zobaczysz nie tylko Ty, ale również środowisko. Rezygnując z mięsa i produktów pochodnych przyczyniasz się do zmniejszenia zużycia wody oraz spadku emisji gazów cieplarnianych.

Dieta w formie pdf dostępna jest dla klientów z całej Polski, dzięki temu, że konsultacja oraz późniejsze tworzenie planu na cały tydzień odbywa się online możesz zamówić je z każdego miejsca w Polsce.

Zamów jadłospis diety wegańskiej już teraz!

3 posiłki
3 propozycje dań
do każdego posiłku

99 zł

mini

3 posiłki
5 propozycji dań
do każdego posiłku

159 zł

standard

3 posiłki
7 propozycji dań
do każdego posiłku

219 zł

premium

 

Działamy na terenie całej Polski

Sprawdź także inne nasze jadłospisy

Jadłospis wegetariański | Jadłospis ketogeniczny | Jadłospis bezglutenowyJadłospis diety oczyszczającej detoks