Coraz więcej osób rezygnuje ze spożywania mięsa. Przyczyny są różne: niektórzy decydują się na ten krok ze względów etycznych i religijnych, inni z powodu ekologii, jest też grupa osób, która zaprzestaje jedzenia produktów pochodzenia odzwierzęcego, gdyż chce schudnąć. Jednak aby dieta wegetariańska nie przyniosła nam więcej szkody niż pożytku, konieczne jest ułożenie odpowiedniego jadłospisu przez specjalistę. My możemy ułożyć dla Państwa stosowne menu na cały tydzień i wysłać je PDF-em na podany adres e-mail!

Jadłospis wegetariański w PDF-ie dla każdego

Osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę z wegetarianizmem, nie zawsze mają pomysł na pyszny i zdrowy posiłek, który nie zawierał by w sobie grama mięsa czy innych produktów pochodzenia zwierzęcego. A jeśli trzeba przygotowywać posiłki przez cały tydzień, to rodzi się naprawdę duży problem i czasem rezygnujemy z tego powodu z pomysłu wprowadzenia takiej diety w naszym życiu. Jadłospis diety wegetariańskiej w PDF-ie, opracowany pod okiem specjalisty ds. Żywienia, zapobiega tego typu problemom. Decydując się na skorzystanie z takiej usługi mamy pewność, że otrzymamy przepisy na smaczne i odpowiednio zbilansowane posiłki na każdy dzień tygodnia. Można u nas zamówić menu standardowe, odchudzające, eliminujące określony rodzaj produktów, jak np. ryby czy nabiał – decyzja należy do Państwa!

dieta wegetariańska odchudzająca jadłospis

Dieta wegetariańska odchudzająca – jadłospis w PDF-ie

Czy wyeliminowanie z codziennej diety produktów odzwierzęcych pomaga schudnąć? Wszystko zależy od tego, jak ułożymy nasz tygodniowy plan żywieniowy. Często osoby decydujące się na odchudzanie tą metodą myślą, że wystarczy zamienić szynkę, kiełbasę czy kotlety na makaron i nabiał, jednak nie jest to do końca prawda. Sery żółte są z reguły dość tłuste. Makaron raczej nie przyspieszy odchudzania, o ile nie będzie miał niskiego indeksu glikemicznego. Nie należy również zapominać, że osoby będące na diecie wegetariańskiej są narażone na niedobory składników odżywczych, w tym przede wszystkim białka, witamin z grupy B i D, kwasów tłuszczowych omega-3, a także mikro- i makroelementów, takich jak żelazo, wapń, cynk, selen oraz jod. Tylko jadłospisy przygotowane przez wykwalifikowanych dietetyków będą zawierać przepisy na odpowiednio zbilansowane posiłki odchudzające na każdy dzień tygodnia.

jadłospis diety wegetariańskiej

Jadłospis wegetariański na tydzień – zalety

Dlaczego warto zamówić u nas jadłospis wegetariański online? Korzyści jest wiele. Przede wszystkim zaproponujemy plany żywieniowe dostosowane do Państwa potrzeb. Możemy przygotować menu odchudzające, oczyszczające organizm czy bezglutenowe na każdy dzień tygodnia i wysłać je w formie PDF-a na skrzynkę mailową. Nie trzeba zatem nawet wychodzić z domu, by otrzymać opracowany przez specjalistę plan żywieniowy. Każdy posiłek przygotowany według udzielonych w PDF-ie wskazówek będzie zawierał niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu składniki odżywcze, a przy tym zachwyci smakiem i aromatem. Do wyboru macie Państwo pakiety w wersji mini, standard lub premium, które zawierają kolejno 3, 5 lub 7 propozycji śniadań, obiadów i kolacji! Dieta wegetariańska? Jadłospis PDF na cały tydzień czeka!

Zamów jadłospis dla wegetarian już teraz!

3 posiłki
3 propozycje dań
do każdego posiłku

99 zł

mini

3 posiłki
5 propozycji dań
do każdego posiłku

159 zł

standard

3 posiłki
7 propozycji dań
do każdego posiłku

219 zł

premium

 

Działamy na terenie całej Polski

Sprawdź także inne nasze jadłospisy

Jadłospis wegański | Jadłospis ketogeniczny | Jadłospis bezglutenowyJadłospis diety oczyszczającej detoks