Krok 1.

Wybierz najpierw co chcesz jeść

Dieta wszystko

Wszystko

Nie oznacza to, że w jadłospisie otrzymasz propozycje dań typu fast-food, frytki i kolorowe napoje 😉 Ten jadłospis zakłada, że nie eliminujesz żadnej grupy produktów ze swojej diety. Proponowane posiłki będą jednak zdrowe, zróżnicowane i bazować będą na produktach zalecanych ze względu na walory dietetyczne.

Jadłospis wegetariański

Jadłospis wegetariański

Otrzymasz jadłospis eliminujący mięso oraz mięsne przetwory. W diecie znajdują się z kolei ryby, nabiał i jaja. Jadłospis zbilansowany jest tak aby dostarczać wszystkie niezbędne składniki pokarmowe, witaminy minerały w zalecanych ilościach. W takiej diecie jest mnóstwo warzyw, owoców, zdrowych tłuszczów pochodzących z orzechów, ryb i dodatek nabiału.

Jadłospis wegański

Jadłospis wegański

Otrzymasz jadłospis eliminujący produkty pochodzenia zwierzęcego: mięso, ryby i ich przetwory, a także nabiał i jaja. Znajdziesz w tej diecie natomiast całą gamę produktów roślinnych. Taka dieta jest wyzwaniem i aby uzupełnić niedobory związane z eliminacją pewnej grupy produktów, znajdują się w niej nie tylko lokalne i sezonowe produkty spożywcze ale też takie, które nie są aż tak powszechne jak np. tofu, mleko roślinne itp.

Jadłospis ketogenny

Jadłospis ketogeniczny / ketogenny

Otrzymasz jadłospis oferujący dania o obniżonej zawartości węglowodanów. Jest w nim za to dużo zdrowych tłuszczów roślinnych i zwierzęcych i białko pochodzące z produktów zwierzęcych oraz roślin strączkowych czy nabiału. Niewielka ilość węglowodanów występująca w takiej diecie to z kolei węglowodany złożone o niskim indeksie glikemicznym. W związku z tym dieta ta często stosowana jest w prewencji takich chorób jak cukrzyca, zespół metaboliczny. Jeśli jednak masz problemy zdrowotne związane z wątrobą lub nerkami, zasięgnij przed jej rozpoczęciem porady lekarza. Zamawiając taką dietę w celach odchudzających pamiętaj że tłuszcz daje na długo uczucie sytości więc nie będziesz głodował.

Jadłospis bezglutenowy

Jadłospis bezglutenowy

Otrzymasz jadłospis eliminujący z diety produkty zawierające gluten takie jak pszenica, owies, żyto… Jednak w to miejsce w diecie jest dużo zbóż które go nie zawierają np. gryka, ryż, komosa ryżowa. Dieta zalecana jest dla osób z nietolerancją glutenu oraz wszystkich tych, którzy czują się źle po spożyciu glutenu i postanowili go z diety wykluczyć. Jednak wiele przypadków wskazuje na to że niektóre zboża mimo iż posiadają gluten nie skutkują złym samopoczuciem (np. stare odmiany pszenicy typu orkisz, samopsza) więc jeśli chcesz cieszyć się smakiem pszennego pieczywa, które będziesz piekł sam, napisz w komentarzu do zamówienia – jest możliwość zamówienia diety pozbawionej tylko wybranych zbóż.

Detoks

Detoks

To specjalny program żywieniowy skierowany do osób które chcą oczyścić swoje ciało. W jadłospisie znajdują się soki owocowe, warzywne, owocowo-warzywne, smoothie oraz ciepłe warzywne zupy z niewielką ilością przypraw. Ponieważ nie jest Ci narzucony ścisły plan żywienia, tylko posiłki na dany dzień wybierasz sam spośród propozycji – możesz zrobić sobie 1-2 dni na samych sokach a potem wprowadzić zupy. Jest to świetna propozycja na czas wiosenno-letni, po okresach dużego obżarstwa, kiedy chcesz oczyścić swój organizm i rozpocząć nowy styl żywienia, jednak nie jest to dieta zalecana na zbyt długi czas ze względu na wykluczenie wielu potrzebnych produktów żywieniowych.

Krok 2.

Wybierz ile propozycji dań chcesz otrzymać

Pakiet
mini

To 3 posiłki w ciągu dnia: śniadanie, obiad i kolacja. W ramach tego pakietu otrzymasz po 3 propozycje dań do każdego posiłku a więc 3 propozycje śniadań, 3 propozycje obiadów i 3 propozycje kolacji. Dzięki temu sam wybierasz które danie chcesz danego dnia zjeść w zależności od tego na co masz ochotę. Masz możliwość samodzielnego tworzenia kombinacji dań więc mimo malej ilości propozycji taka dieta starczy Ci na długo.

Pakiet
standard

To 3 posiłki w ciągu dnia: śniadanie, obiad i kolacja. W ramach tego pakietu otrzymasz po 5 propozycji dań do każdego posiłku a więc 5 propozycji śniadań, 5 propozycji obiadów i 5 propozycji kolacji. Dzięki temu sam wybierasz które danie chcesz danego dnia zjeść w zależności od tego na co masz ochotę. Taka ilość propozycji dań gwarantuje dużą różnorodność i taką dietą nieprędko się znudzisz.

Pakiet
premium

To 3 posiłki w ciągu dnia: śniadanie, obiad i kolacja. W ramach tego pakietu otrzymasz po 7 propozycji dań do każdego posiłku a więc 7 propozycji śniadań, 7 propozycji obiadów i 7 propozycji kolacji. Dzięki temu sam wybierasz które danie chcesz danego dnia zjeść w zależności od tego na co masz ochotę. To duża ilość różnych opcji do wyboru więc pakiet polecany jest osobom, które planują być dłużej na diecie.

Pakiety zostały stworzone tak, abyś sam mógł wybrać co danego dnia zjesz.
Dzięki temu dieta będzie łatwiejsza ,bo nie musisz trzymać się
ściśle wyznaczonych dań w określone dni tygodnia.

Krok 3.

Wypełnij
formularz

Po zakupie otrzymasz formularz do wypełnienia. Wypełnij go odpowiadając na zadane pytania. W tym kroku jest miejsce na obliczenie niezbędnej kaloryczności, a więc decydujesz czy dieta ma być odchudzająca, wysokokaloryczna czy chcesz utrzymać swoją obecną masę ciała i po prostu nauczyć się samemu komponować zdrowe posiłki.

Po opłaceniu zamówienia czas oczekiwania na Twoją dietę wynosi 5 dni roboczych (od momentu zaksięgowania wpłaty). Trochę musisz poczekać, ale pamiętaj, że dzięki temu masz pewność że Twoja dieta jest przemyślana, zbilansowana, przygotowana specjalnie dla Ciebie i z myślą o Tobie.